Školní akce a školní výlety nikdy nebyly tak zábavné jako nyní. Správné školy totiž jezdí hrát paintball do Jemnice v okrese Třebíč. Přijeďte také – zábava zaručena.

Konečně pořádná školní akce

Zažijete vzrušující akci, kterou vám budou ostatní třídy a školy závidět. Poznejte pocity skutečného bojovníka. Prověřte sílu vašeho týmového ducha a sjednejte si respekt u Vašich protivníků. Paintballové školní akce jsou velmi oblíbené a všichni kdo je vyzkoušeli potvrzují, že paintballová hra je nezapomenutelný zážitek.

Vyzkoušejte paintball i Vy!

Proč vybrat paintball pro školní akci:

Kontaktujte nás a získejte všechny potřebné informace.

Paintball mohou hrát všichni

Díky neustálému dohledu a vysoce kvalitní výzbroji, kterou vám zapůjčíme, vám můžeme zaručit 100% bezpečnost. Hra je vhodná pro studenty od 10 let. Odpovědi na nejčastější otázky k paintballu najdete zde. O tom, že paintball je správná volba pro Vaši školní akci nebo výlet se snadno ujistíte, když se o paintballu dozvíte více. Vyměňte pochody, kina a divadla za sportovní hru plnou napětí a akce. Získáte skvělý zážitek na celý život. Kontaktujte nás nyní.

Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let, zde máme formulář k podpisu od zákonného zástupce. Podepsaný formulář je nutné přinést s sebou na paintball. Formulář je ke stažení zde.

REFERENCE:

Gymnázium Jana Masaryka 2 Jihlava, Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč, ISŠ Havlíčkův Brod, Gymnázium Písek, Gymnázium Pacov, Zemědělka Dačice, SOŠ J. Hradec, ZŠ Otokara Březiny Jihlava, ...

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

Nevíte, co dát svým blízkým za dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným významným událostem?

Kde nás najdete

Mapa kde nás najdete

Hřiště se nachází v lese (bývalý muniční sklad) poblíž krásného města Jemnice.

Fotky ke stažení

Foto ke stažení

Vyberte si akci, které jste se zúčastnili.