Zakladatelé paintballu v Jemnici

Michal Cech Vlastimil Cech Michal Nevěčný
Michal Cech Vlastimil Cech Michal Nevěčný

Naše cíle a priority

Specializujeme se na firemní a teambuildingové akce. Neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby a poskytovat perfektní servis.

Naší prioritou jsou spokojení zákazníci.

2015

V únoru proběhlo spuštění nového webu. Dále pracujeme na CQB v hale, kde se bude hrát barevnými kuličkami po celý rok. Hala bude vhodná pro trénování policejních složek.

2014

Rok 2014 je zlomový. Hřiště je dotažené téměř k dokonalosti. Máme nové zákopy, bunkry a překážky. Abychom Vám mohli poskytnout ještě lepší servis a služby, založili jsme společnost  SAPMAX, s.r.o. a stali se plátci DPH.

2013

Zapracovali jsme na klidové zóně, tzv. shromaždišti. Pro diváky velice atraktivní zóna, ze které mohou bezpečně pozorovat hru.

2012

Pro rok 2012 jsme pro Vás připravili zbrusu nové hřiště na paintball. Paintball v hale je sportovní druh paintballu plný zábavy, energie a adrenalinu. Hra probíhá v osvětlené hale s kobercem a nafukovacími překážkami. Hraje se se speciálními paintballovými reballovovými kuličkami bez barvy, které se dají používat pořád dokola.

2011

Neustále pracujeme na rozšíření stávajícího hřiště. Budujeme nové překážky. Velkou novinkou jsou zákopy v zadní části hřiště. Dále potom bunkry a hlásky.

2010

V roce 2010 jsme se rozhodli zaměřit se také na komerční akce. Zásadním způsobem rozšiřujeme herní plochu. Naším cílem je uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Provádíme kompletní servis. Spolupracujeme se špičkovými dodavateli paintballového vybavení.

2009

Vznikla zakladatelská listina organizace Paintball klub Jemnice o.s. Hlavní činností je organizování her nejen pro fanoušky paintballu, členy klubu, ale také pro širokou veřejnost.
Cílem sdružení je přispívat k rozvoji fyzického i duševního zdraví. Organizujeme akce pro veřejnost za účelem popularizace hry paintball. Poskytuje zájemcům vzdělání a základní výuku pro hraní paintballu.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

Nevíte, co dát svým blízkým za dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným významným událostem?

Kde nás najdete

Mapa kde nás najdete

Hřiště se nachází v lese (bývalý muniční sklad) poblíž krásného města Jemnice.

Fotky ke stažení

Foto ke stažení

Vyberte si akci, které jste se zúčastnili.