Team Death Match

  • Hráči se rozdělí do dvou skupin. Na znamení začne hra a hráči se snaží vyřadit zásahem protihráče. Hra končí zasažením posledního protihráče. Team Death Match se hraje vždy na začátku akce, pro seznámení se s terénem, vybavením a spoluhráči.

Hra na jednu vlajku

  • Hráči se rozdělí do dvou skupin. Vlajka se umístí na libovolné místo, nejlépe blízko středu hřiště. Hráči se ji po odstartování snaží co nejrychleji získat a donést ji na svoje stanoviště. Hra na vlajku je náročnější pro spolupráci celého týmu.

Hra na dvě vlajky

  • Je náročnější variantou hry na jednu vlajku. Každý tým má svoji vlajku, kterou si musí hlídat, zároveň ukořistit tu soupeřovu a donést ji na svoje stanoviště.

Dobývání budovy nebo bunkru

  • Hráči se rozdělí na 1/3 a 2/3 týmu. 1/3 brání budovu a 2/3 ji dobývají. Hra končí dobytím objektu nebo vyřazením jednoho z týmů.

VIP

  • Hráči se rozdělí na teroristy 1/3 a bodyguardy 2/3. Teroristi se rozptýlí po hřišti a bodyguardi musí převést VIP osobu přes celé hřiště na předem určené místo.

Napoleon

  • Válečná varianta Napoleonových válek. Hráči se seřadí do řady proti sobě na cca 35m. Na pokyn vystřelí jednu kuličku proti soupeři. Kdo má zásah, je vyřazen a odchází. Hráči udělají krok vpřed a opět na pokyn vystřelí. Hra končí po vyřazení všech soupeřů.

Death Match

  • Tato varianta se nejčastěji volí na konci celé akce, kde se vystřílí poslední munice. Každý hráč je ve hře tak dlouho, dokud mu nedojde munice.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

Nevíte, co dát svým blízkým za dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným významným událostem?

Kde nás najdete

Mapa kde nás najdete

Hřiště se nachází v lese (bývalý muniční sklad) poblíž krásného města Jemnice.

Fotky ke stažení

Foto ke stažení

Vyberte si akci, které jste se zúčastnili.