Připravte svým zaměstnancům, kolegům a obchodním partnerům akci, na kterou nikdy nezapomenou. Paintball posiluje týmového ducha a učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu je důležité, abyste důvěřovali svým spoluhráčům a zároveň dělali všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na Vás. Proto je paintball vyhledávanou sportovní aktivitou, zvláště mezi firemními kolektivy.

Vyzkoušejte paintball i Vy.

Nadstandardní přístup a výhodná cena

Přijďte si zahrát paintball k nám a užijte si paintball na maximum. Zkušení instruktoři Vám prozradí triky, díky kterým bude Vaše hra napínavější a zábavnější. Připravíme pro Vás různé herní scénáře. Každý souboj tak bude originální a prověří vynalézavost, důvtip, postřeh a ostražitost každého hráče. Užijte si paintball naplno.

Hřiště u Vás

Chcete zorganizovat pro své zákazníky, zaměstnance nebo obchodní partnery den plný zábavy? Máte partu, která by se ráda pobavila a zahrála si paintball? Vyzkoušejte nás a my Vám zorganizujeme den plný zábavy.

Pro Vaše pohodlí zajistíme:


REFERENCE:

IN OPTIK, E.ON, Meopta - optika, Hitrádio Vysočina, Policie ČR, Wotan Forest, EnviTec Biogas Central Europe, WALTER CZ, KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING, ECOREM, Hasiči Jemnice, Telč, M. Budějovice, Optik Frič, Nemocnice Znojmo, IZS Jemnice, TRW Dačice, Firemky.cz, ...


Chcete znát předběžnou cenu Vašeho paintballového zážitku? Jednoduše nám zavolejte nebo můžete vyplnit kontaktní formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

Nevíte, co dát svým blízkým za dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným významným událostem?

Kde nás najdete

Mapa kde nás najdete

Hřiště se nachází v lese (bývalý muniční sklad) poblíž krásného města Jemnice.

Fotky ke stažení

Foto ke stažení

Vyberte si akci, které jste se zúčastnili.