Paintball = hra plná taktiky, důvtipu, odvahy a srategie.

Paintball je moderní bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je důležitá spolupráce jednotlivých hráčů a k vyřazení protihráčů se používají zbraně, které střílejí želatinové kuličky ráže 0,68 palce (1,73 cm). Tyto kuličky jsou ze zbraně vypuzovány expandujícím stlačeným vzduchem nebo oxidem uhličitým.

Paintball hrají po celém světě miliony mužů i žen všech věkových kategorií, povolání, životních stylů a společenských vrstev. Paintball se může provozovat jak ve vnitřních, tak i vnějších prostorech, musí se však dodržovat několik základních pravidel, která kvůli bezpečnosti upravují požadavky na výstroj účastníků. Další pravidla stanovena nejsou, proto cíl hry, strategie i vše ostatní záleží pouze na představivosti samotných hráčů.

Každý si najde styl hry, který mu nejlépe vyhovuje (od rychlých a dynamických útočných akcí, přes přepadové akce jednotlivců, až po snipery, kteří čekají v utajení v blízkosti vlastní základny na nepozorného vlajkychtivého nepřítele). Všichni ale mají jedno společné - soutěživého ducha a chuť zažít nějaké dobrodružství.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

Nevíte, co dát svým blízkým za dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným významným událostem?

Kde nás najdete

Mapa kde nás najdete

Hřiště se nachází v lese (bývalý muniční sklad) poblíž krásného města Jemnice.

Fotky ke stažení

Foto ke stažení

Vyberte si akci, které jste se zúčastnili.